10 najlepszych pożyczkodawców hipotecznych w 2020 r

17 lutego 2021
Category: Stopę Procentową

Upewnij się, że otrzymałeś pożyczkę od jednego z tych najlepszych dostawców

Ważny jest wybór odpowiedniego kredytu hipotecznego. Twój kredyt hipoteczny nie tylko pomaga w zakupie domu, ale jest prawdopodobnie największą pożyczką, jaką kiedykolwiek zaciągniesz w swoim życiu. A ponieważ pożyczka jest tak duża, uzyskanie zezwolenia na możliwie najlepszą stopę procentową nie zawsze jest proste.

Różnorodność opcji finansowania dostępnych tylko w trybie online i w tradycyjnych bankach może rozszerzyć Twoje wyszukiwanie na pożyczkodawców internetowych i ogólnokrajowych. Każdy z następujących 10 pożyczkodawców wyróżnia się określonymi aspektami udzielania kredytów hipotecznych.

10 najlepszych pożyczkodawców hipotecznych w 2020 r Pożyczający Dlaczego to wybraliśmy Ogólnie najlepszyNajlepsze onlineNajlepsze do refinansowaniaNajlepsze dla słabych kredytówNajlepsze dla wygodyNajlepsze dla niskich dochodówKredyty hipoteczne oparte tylko na najlepszym odsetkuNajlepszy bank tradycyjnyNajlepszy pożyczkodawca ze Środkowego ZachoduNajlepszy pożyczkodawca za niską zaliczkęNawiązaliśmy współpracę z następującymi kredytodawcami hipotecznymi, aby przedstawić oferty przedstawione w poniższej tabeli. Poniżej znajdziesz dodatkowe informacje na temat wybranych przez naszych redaktorów najlepszych pożyczkodawców hipotecznych w 2020 roku.

Szybkie pożyczki: ogólnie najlepsze

Quicken Loans jest znanym pożyczkodawcą hipotecznym prowadzącym duże kampanie reklamowe online i telewizyjne, w których zachwalają zalety swojego najlepszego produktu Rocket Mortgage. Na podstawie danych z 2019 r. Quicken Loans jest największym pożyczkodawcą pod względem wolumenu, udzielając 541000 pożyczek. Wcześniejsze  

Quicken Loans nie bez powodu jest największym pożyczkodawcą hipotecznym. Ma zasięg ogólnokrajowy i sprawia, że ​​składanie wniosku o kredyt hipoteczny online jest bardzo łatwe dla kredytobiorcy. Oferuje również konkurencyjne stawki, co pomaga umocnić jego pozycję jako najlepszego kredytodawcy hipotecznego.

Aplikacja pożyczki online jest szczególnie atrakcyjna, ponieważ nie wiąże się z takimi samymi problemami, jakich wymaga wielu tradycyjnych pożyczkodawców, jak np. Dużo papierków i wpisywanie listy wszystkich kont. W przypadku Quicken Loans wiele z tego dzieje się automatycznie po połączeniu kont bankowych. Proces aplikacji jest szybki i prosty, dlatego każdego roku korzysta z niego tak wiele osób.

SoFi: najlepszy online

SoFi, skrót od Social Finance, rozpoczęła działalność jako firma zajmująca się refinansowaniem kredytów studenckich i szybko wyrosła na inne obszary finansów osobistych, w tym kredyty hipoteczne. SoFi analizuje również więcej niż tylko Twoją zdolność kredytową podczas udzielania pożyczek. Firma uwzględnia kwestie, takie jak cenne stopnie naukowe i potencjał zarobkowy.

Proces pożyczania w SoFi rozpoczyna się od wstępnej kwalifikacji, która nie wpływa na Twoją zdolność kredytową i zajmuje około dwóch minut. Stamtąd możesz wybrać pożyczkę i wypełnić wszystkie dokumenty.

SoFi oferuje 10-, 15-, 20- i 30-letnie kredyty hipoteczne o stałym oprocentowaniu. SoFi nie pożycza kredytów na większość nieruchomości inwestycyjnych i koncentruje się na pierwotnych i drugich domach zajmowanych przez właścicieli. Wcześniejsze  

Opłata początkowa SoFi wynosi 1495 USD dla osób niebędących członkami i 500 USD dla członków, którzy mają pożyczki osobiste lub studenckie SoFi lub co najmniej 50 000 USD na koncie SoFi Invest. Wcześniejsze  

pożyczkaDepot: najlepsza do refinansowania

LoanDepot sprawia, że ​​proces refinansowania jest płynny i prosty. Firma jest tak popularna w zakresie refinansowania, że ​​sfinansowała ponad 100 miliardów dolarów na kredyty hipoteczne i refinansowanie. LoanDepot oferuje wyraźną zaletę polegającą na rezygnacji z opłat refinansowych i zwrotowi opłat za wycenę wszystkich przyszłych refinansowania po pierwszym refinansowaniu za pomocą pożyczki creditDepot. Wcześniejsze  

Specjaliści ds. Pożyczek LoanDepot przestrzegają wewnętrznej polityki „bez sterowania, co oznacza, że ​​nie mają żadnej motywacji, aby popychać Cię do jednej pożyczki zamiast drugiej. Tak więc, gdy refinansujesz pożyczkę, prawdopodobnie będziesz mieć opcje refinansowania, które będą działać na Twoją korzyść.

Niezależnie od opcji, które otrzymasz, zapoznaj się z warunkami pożyczki. Dowiedz się, jakie są opłaty i ile będziesz płacić miesięcznie. Upewnij się, że niższe miesięczne raty (w teorii) są warte przedłużenia kredytu hipotecznego.

Nowe fundusze amerykańskie: najlepsze dla słabych kredytów

New American Funding sprawdza każdy wniosek ręcznie przed zatwierdzeniem lub odmową pożyczki. Niektórzy pożyczkodawcy online natychmiast zatwierdzają lub odrzucają pożyczkę na podstawie algorytmów komputerowych, co utrudnia uzyskanie pożyczki ze złym kredytem. Inaczej jest w przypadku New American Funding.

Ponieważ każda pożyczka jest sprawdzana ręcznie, mogą brać pod uwagę inne czynniki, takie jak dobre oszczędności i wysoki dochód. Jednak niezależnie od Twoich finansów wymuszają na zatwierdzeniu minimum 580 punktów kredytowych. Niektórzy pożyczkodawcy oferują w niektórych przypadkach pożyczki z wynikiem poniżej 550 lub 500, ale prawdopodobnie nie uzyskasz takiej jakości doświadczenia, jak w przypadku New American Funding.

Po zatwierdzeniu terminowe spłacanie kredytu hipotecznego co miesiąc powinno poprawić Twoją zdolność kredytową. Z biegiem czasu możesz nawet zbudować wynik kredytowy na tyle wysoki, aby refinansować przy niższej stopie procentowej. Ale na razie New American Funding to świetne miejsce na rozpoczęcie dla ubiegających się o niskie kredyty.

Reali: najlepszy dla wygody

W przeciwieństwie do innych pożyczkodawców z tej listy, Reali oferuje usługi kupna, sprzedaży i pożyczek. Możesz więc wyszukiwać w domu z kanapy, korzystając z aplikacji Reali. Firma połączy Cię z lokalnymi agentami nieruchomości w okolicy, którą chcesz kupić.

Możesz odwiedzić dom osobiście lub odbyć wirtualną wycieczkę; można było kupić dom bez spotkania się z agentem lub obejrzenia domu. A ponieważ Reali oferuje kredyty hipoteczne oprócz ofert domów, możesz wziąć kredyt hipoteczny i kupić dom w jednej firmie. Wcześniejsze  

Agenci Reali nie pobierają prowizji za pomoc w zakupie, mimo że sprzedawca może odłożyć prowizję dla agenta kupującego. Zamiast tego Reali wysyła prowizję na Twoje konto bankowe w formie zwrotu niepodlegającego opodatkowaniu. Średni rabat wynosi 12 000 USD. Wcześniejsze  

Aby kwalifikować się do rabatu, sprzedawca musi odłożyć wystarczającą prowizję od kupującego do kwoty co najmniej 1,5% ceny zakupu lub 5000 USD, w zależności od tego, która z tych kwot jest wyższa. Wcześniejsze  

Kredyt hipoteczny Citi: najlepszy za niskie dochody

Kredyt hipoteczny Citi HomeRun koncentruje się na rodzinach, które mogą nie mieć tradycyjnych 20% oszczędności na zaliczkę i które szukają rozsądnej spłaty kredytu hipotecznego, aby dopasować się do ograniczonych dochodów.

Istnieje kilka funkcji oferowanych przez HomeRun, które sprawiają, że jest to świetne dopasowanie:

Quicken Loans SoFi pożyczkaDepot Nowe fundusze amerykańskie Naprawdę Kredyt hipoteczny Citi Gwarantowana stawka Pościg Busey Bank PennyMac