Stimulus Check: jak i gdzie spieniężyć 1200 $ bez konta bankowego

17 lutego 2021
Category: Jeśli Możesz

Stephen Andrew – 2 maja 2020 16:08 EDT

 • 0W miarę jak czeki stymulacyjne zaczynają wysyłać pocztą pomoc do Urzędu Skarbowego, szybko wystawiając zwrot środków na podstawie ustawy CARES, osoby, które nie mają konta bankowego, mogą się zastanawiać, jak mogą zrealizować czek. W przypadku podatników, którzy nie otrzymali wypłaty w formie przelewu bezpośredniego, czeki papierowe są obecnie wysyłane pocztą.

  Pod koniec ubiegłego miesiąca płatności stymulacyjne zaczęły wychodzić z IRS. Pieniądze są częścią ustawy CARES Act, która została stworzona, aby pomóc narodowi w zmaganiach finansowych w okresie kwarantanny. Nakazy pozostania w domu doprowadziły do ​​utraty dochodów przez wiele osób, więc rząd wystawił podatnikom czeki na 1200 dolarów, aby pomóc ożywić gospodarkę. Ponadto małżeństwa otrzymują 2400 dolarów płatności, a rodzice 500 dolarów na swoje dzieci. Jeśli masz prawo do czeku, ale nie wiesz, jak i gdzie go zrealizować, przewiń w dół, aby znaleźć kilka opcji.

  Walmart

  Jednym z najłatwiejszych sposobów na zrealizowanie czeku stymulacyjnego bez banku jest skorzystanie z usługi Walmart. Sklep pobiera opłatę w wysokości od 4 do 8 USD, w zależności od kwoty czeku. Walmart nie jest jednak jedyną dużą siecią, która oferuje tę opcję, podobnie jak miejsca takie jak Kroger i inne sklepy spożywcze lub duże sklepy.

  Supermarkety

  Niektóre supermarkety i sieci sklepów spożywczych mogą spieniężyć duże salda, w tym czek stymulacyjny lub zwrot podatku. Przy opłacie od 0 do 6 USD najlepszą opcją jest rodzina supermarketów Kroger KR z biurem Money Services w całych Stanach Zjednoczonych. Te marki firmy Kroger również bezpłatnie zrealizują Twój czek stymulacyjny:

 • Kroger
 • Fry’sKróla SooperaSmithaRynek miejskiQFCRalphaGerbesPiekarzeDillonsZapłacić mniejFred MeyerWybierz i zapiszMetro MarketW wyżej wymienionych sklepach możesz również zrealizować saldo czeków do 5000 USD, ale upewnij się, że dzwonisz z wyprzedzeniem, jeśli Twój czek stymulacyjny jest większy niż ta kwota. Ponadto, jak donosi Forbes, inne sklepy mogą pobierać opłatę za realizację czeków nawet do 6 USD, podczas gdy inne mogą realizować jedynie czeki poniżej 500 USD.

  Sprawdź firmę gotówkową

  Inną opcją realizacji czeku stymulacyjnego jest skorzystanie z firmy realizującej czeki. Jest ich wiele w okolicy i najprawdopodobniej będzie kilka do wyboru w Twoim mieście. Warto zauważyć, że opłata w takim miejscu jest zwykle nieco wyższa niż w miejscu takim jak Walmart, co może być czymś, co należy wziąć pod uwagę.

  PayPal

  Dla każdego, kto woli nie chodzić z 1200 $ w kieszeni w gotówce, PayPal może być opcją spieniężenia czeku stymulacyjnego. Ta firma finansowa działająca w oparciu o aplikację oferuje usługę o nazwie PayPal „Cash Plus, która umożliwia użytkownikom zrobienie zdjęcia czeku i zaksięgowanie pieniędzy na koncie.

  Ta opcja wiąże się z opłatą, jeśli chcesz, aby pieniądze zostały udostępnione w odpowiedni sposób. Jednak nie ma opłaty, jeśli możesz czekać 10 okresów na zaksięgowanie pieniędzy.

  Bank lokalny

  Nawet jeśli nie masz konta bankowego, nadal możesz zrealizować czek stymulacyjny w jednym. Czeki rządowe są uważane za „bezpieczne przez większość banków, dlatego niektóre z nich mogą być skłonne zrealizować czeki stymulacyjne dla osób niebędących klientami. Jednak znowu prawdopodobnie będzie opłata symboliczna.

  Otwórz konto rozliczeniowe

  Jeśli nie masz konta bankowego, skorzystanie z czeku stymulacyjnego do otwarcia go również może być opcją. Biorąc pod uwagę możliwość regularnego omawiania rachunku dotyczącego drugiego pakietu stymulacyjnego, teraz może być dobry moment, aby założyć konto czekowe dla przyszłych wypłat, które mogłyby zostać wysłane. W ten sposób możesz potencjalnie wysłać kolejną płatność za pośrednictwem bezpośredniego wpłaty.

  Odłóż to na oszczędności

  Podobnie jak przy otwieraniu kasy, pomocne może być również utworzenie konta oszczędnościowego. Dla obywateli, którzy nadal pracowali z powodu bycia niezbędnym pracownikiem lub w inny sposób byli w stanie utrzymać dochód, 1200 dolarów może być okazją do odłożenia pieniędzy na przyszłą sytuację, która może się pojawić. Chociaż z pewnością nie jest to opcja dla wszystkich, jeśli mogłaby być taka możliwość dla niektórych.

  Pomiń czek papierowy

  Wreszcie, każdy, kto jeszcze nie otrzymał czeku, może całkowicie uniknąć tej sytuacji. Otwarcie konta czekowego teraz może dać Ci możliwość przesłania informacji o wpłacie bezpośredniej do IRS przed wysłaniem czeku. IRS ma na swojej stronie internetowej narzędzie „Pobierz moją płatność. Dzięki temu podatnicy mogą wprowadzić dane swojego banku, co pozwala urzędowi skarbowemu na wysłanie czeku bezpośrednio do banku.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy